18 январь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижаси
256 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 24,4 млрд сўм бўлган 287 та лот 36,3 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 4,6 млрд сўм
• сотилган нархи 8,1 млрд сўм
• Aндижон вилояти Балиқчи туманидан бошланғич нархи 1,2 млрд сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Aндижон вилояти ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган маъмурий бино 3,8 млрд сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 6,6 млрд сўм
• сотилган нархи 11,8 млрд сўм
• ер майдони 11 га
• Тошкент вилояти Тошкент туманидан бошланғич нархи 2,7 млрд сўм бўлган ошхона, кафелар ва савдо уйлари қуриш учун 11 сотих ер участкаси 6,6 млрд сўмга сотилди.
• Сурхондарё вилояти Сариосиё туманидан  бошланғич нархи 480,8 млн сўм бўлган спорт-соғломлаштириш марказлари қуриш учун бўлган 83 сотих ер участкаси 528,8 млн сўмга сотилди.
• бошланғич нархи 4,5 млрд сўм
• сотилган нархи 5,6 млрд сўм
• Тошкент вилояти Қибрай туманидан бошланғич нархи 3 млрд сўм бўлган кўчмас мулк 3,4 млрд сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 18 января
На аукционы и открытые торги было выставлено 256 лота. Также было реализовано 287 объекта со стартовой ценой 24,4 млрд сумов за 36,3 млрд сумов.
• Пустующее административное здание, принадлежаще территориальному управлению Андижанской области Центра по организации эффективного пользования государственных объектов, расположенное в Баликчинском районе Андижанской области, со стартовой ценой 1,2 млрд сумов продано за 3,8 млрд сумов.
• площадь земельного участка 11 га
• Земельный участок, расположенный в Ташкентском районе Ташкентской области, площадью 11 соток, со стартовой ценой 2,7 млрд ​​сумов продан за 6,6 млрд сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в Сариосийском районе Сурхандарьинской области, площадью 83 сотки, со стартовой ценой 480,8 млн ​​сумов продан за 528,8 млн сумов для строительства спортивно оздоровительных центров.
• Недвижимость в Кибрайском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 3 млрд сумов продана за 3,4 млрд сумов.