31 октябрь санасида ўтказилган онлайн савдолар натижалари
332 та лот онлайн аукцион ва очиқ электрон танловга чиқарилди. Шунингдек, бошланғич нархи 15,5 млрд сўм бўлган 163 та лот 27,1 млрд сўмга реализация қилинди.
• бошланғич нархи 465,2 млн сўм
• сотилган нархи 564,2 млн сўм
• Самарқанд вилояти Паяриқ туманида жойлашган бошланғич нархи 263,8 млн сўм бўлган “Мароқанд нефт база” МЧЖ балансидаги бўш турган бино-иншоот 342,9 млн сўмга сотилди.
• сони 78 та
• бошланғич нархи 1,7 млрд сўм
• сотилган нархи 6,8 млрд сўм
• Сурхондарё вилояти Термиз туманида жойлашган бошланғич йиллик ижара ставкаси 444,3 млн сўм бўлган Давлат мулки объектларидан самарали фойдаланиш маркази Сурхондарё вилоят ҳудудий бошқармаси балансидаги бўш турган бино 488,7 млн сўмга ижарага берилди.
• сони 28 та
• бошланғич нархи 11,3 млрд сўм
• сотилган нархи 15,5 млрд сўм
• ер майдони 3,6 га
• Тошкент шаҳри Шайхонтоҳур туманидан бошланғич нархи 1,8 млрд сўм бўлган мактабгача таълим муассасалари қуриш учун 16 сотих ер участкаси 5 млрд сўмга сотилди.
• Қорақалпоғистон Республикаси Беруний туманидан бошланғич нархи 8,9 млн сўм бўлган кўп қаватли турар-жой бинолари ва мажмуалари қуриш учун 10 сотих ер участкаси 392,2 млн сўмга сотилди.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 31 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 332 лота. Также было реализовано 163 объекта со стартовой ценой 15,5 млрд сумов за 27,1 млрд сумов.
• стартовая цена 465,2 млн сум
• цена продажи 564,2 млн сум
• Пустующее здание и сооружение, расположенное в Паярыкском районе Самаркандской области, принадлежащее ООО "Мароканд нефть база", со стартовой ценой 263,8 млн сумов продано за 342,9 млн сумов.
• цена продажи 6,8 млрд сум
• Пустующее здание, принадлежащее территориальному управлению Сурхандарьинской области Центра по эффективному использованию государственных объектов, с первоначальной годовой арендной ставкой 444,3 млн ​​сумов в Термезском районе Сурхандарьинской области, сдано в аренду за 488,7 млн сумов.
• стартовая цена 11,3 млрд сум
• цена продажи 15,5 млрд сум
• Земельный участок, расположенный в Шайхантахурском районе города Ташкента, площадью 16 соток, со стартовой ценой 1,8 млрд ​​сумов продан за 5 млрд сумов для строительства дошкольных образовательных учреждений.
• Земельный участок, расположенный в Берунийском районе Республики Каракалпакстан, площадью 10 соток, со стартовой ценой 8,9 млн ​​сумов продан за 392,2 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов.