Давактив агентлиги марказий аппаратдаги вакант раҳбарлик лавозимларига танлов эълон қилади
Барча вакант раҳбарлик лавозимларига қўйилган малакавий талаблар ва лавозим мажбуриятлари билан танишиш, шунингдек ариза топшириш Давлат хизматини ривожлантириш агентлигининг vacancy.argos.uz веб-сайти орқали амалга оширилади.
Мавжуд бўш раҳбарлик лавозимлари:
1. Баҳолаш ва риэлторлик фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи ўринбосари (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
2. Корпоратив масалалар бўйича корхоналар билан ишлаш бўлими бошлиғи (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
3. Бош бухгалтер (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
Қўшимча саволлар юзасидан Давактив агентлигининг махсус рақамларига мурожаат қилишингиз мумкин: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82

Агентство госактивов объявляет конкурс на вакантные руководящие должности в центральном аппарате
Ознакомление с квалификационными требованиями и должностными обязанностями, предъявляемыми ко всем вакантным руководящим должностям, а также подача заявления осуществляется через веб-сайт Агентства развития государственной службы vacancy.argos.uz.
Вакантные руководящие должности:
1. Заместитель начальника Управления координации оценочной и реэлторской деятельности (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
2. Начальник Отдела по работе с предприятиями по корпоративным вопросам (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
3. Главный бухгалтер (ссылка для ознакомления и подачи заявки)
По дополнительным вопросам можете обращаться по специальным контактным номерам Агентства госактивов: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82