Давактив агентлиги марказий аппаратдаги вакант раҳбарлик лавозимларига танлов эълон қилади
Барча вакант раҳбарлик лавозимларига қўйилган малакавий талаблар ва лавозим мажбуриятлари билан танишиш, шунингдек ариза топшириш Давлат хизматини ривожлантириш агентлигининг vacancy.argos.uz веб-сайти орқали амалга оширилади.
Мавжуд бўш раҳбарлик лавозимлари:
1. Баҳолаш ва риэлторлик фаолиятини мувофиқлаштириш бошқармаси бошлиғи ўринбосари (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
2. Корпоратив масалалар бўйича корхоналар билан ишлаш бўлими бошлиғи (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
3. Бош бухгалтер (танишиш ва ариза топшириш ҳаволаси)
Қўшимча саволлар юзасидан Давактив агентлигининг махсус рақамларига мурожаат қилишингиз мумкин: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82

UzSAMA announces competition for vacant managerial positions in the central office
To familiarize with the qualification requirements and job duties for all vacant executive positions, as well as to apply, please visit the website of the Civil Service Development Agency vacancy.argos.uz.
Vacant executive positions:
1. Deputy Head of the Department for Coordination of Appraisal and Realtor Activities (link for review and application)
2. Head of the Division for work with enterprises on corporate issues (link for familiarization and application)
3. Chief Accountant (link for review and application)
For additional questions, you can contact the special contact numbers of the UzSAMA: (71) 259-20-10, (71) 259-22-82