12-sentabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
484 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 48,1 mlrd so'm bo'lgan 338 ta lot 72,6 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 48,9 mln so‘m
• sotilgan narxi 53,8 mln so‘m
Farg'ona viloyati Farg'ona shahrida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 13,9 mln so‘m bo‘lgan Farg'ona viloyati Adliya boshqarmasi balansidagi binoning bir qismi 15,3 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 269 ta
• boshlang'ich narxi 42,4 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 65,5 mlrd so‘m
• yer maydoni 8,2 ga
Toshkent shahri Mirzo Ulug‘bek tumanidan boshlang'ich narxi 6 mlrd so‘m bo‘lgan savdo va ko‘ngil ochar majmualari hamda o‘rta qavatli turar joy binolari qurish uchun 30 sotix yеr uchastkasi 17,6 mlrd so‘mga sotildi.
Toshkent shahri Mirobod tumanidan boshlang'ich narxi 6 mlrd so‘m bo‘lgan ko‘p qavatli turar joy binolari qurish uchun 12 sotix yеr uchastkasi 10,2 mlrd so‘mga sotildi.
Buxoro viloyati Romitan tumanidan boshlang'ich narxi 80,3 mln so‘m bo‘lgan ko‘p qavatli turar joy binolari va majmualari qurish uchun 7 sotix yеr uchastkasi 305,1 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 12 сентября
На аукционы и открытые торги было выставлено 484 лота. Также было реализовано 338 объекта со стартовой ценой 48,1 млрд сумов за 72,6 млрд сумов.
• стартовая цена 48,9 млн сум
• цена продажи 53,8 млн сум
• Часть здания, принадлежащая территориальному управлению Андижанской области Агентства по управлению государственными активами, расположенная в городе Фергана Ферганской области, со стартовой ценой 13,9 млн ​​сумов продана за 15,3 млн сумов.
• количество 269
• стартовая цена 42,4 млрд сум
• цена продажи 65,5 млрд сум
• площадь земельного участка 8,2 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 30 соток, со стартовой ценой 6 млрд ​​сумов продан за 17,6 млрд сумов для строительства торгово-развлекательных комплексов и жилых домов средней этажности.
• Земельный участок, расположенный в Мирабадском районе города Ташкента, площадью 12 соток, со стартовой ценой 6 млрд ​​сумов продан за 10,2 млрд сумов для строительства многоэтажных жилых домов.
• Земельный участок, расположенный в Ромитанском районе Бухарской области, площадью 7 сотки, со стартовой ценой 80,3 млн ​​сумов продан за 305,1 млн сумов для строительства столовой, кафе и торговых домов.