4-iyun sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
667 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 4,3 mlrd so'm bo'lgan 1 509 ta lot 5,9 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 2,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 2,8 mlrd so‘m
Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 552,1 mln so‘m bo‘lgan Davlat aktivlarini boshqarish agentligi Toshkent viloyat hududiy boshqarmasi balansidagi bir qavatli ko'chmas mulk 938,6 mln so‘mga sotildi.
• soni 36 ta
• boshlang'ich narxi 909 mln so‘m
Navoiy viloyati Navoiy shahrida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 27,8 mln so‘m bo‘lgan Navoiy davlat konchilik va texnologiyalar universiteti balansidagi bo‘sh turgan oshxona 149,9 mln so‘mga ijaraga berildi.
• boshlang'ich narxi 612 mln so‘m
• sotilgan narxi 877 mln so‘m
• yer maydoni 0,7 ga
Farg‘ona viloyati Beshariq tumanida boshlang‘ich narxi 14,7 mln so‘m bo‘lgan konserva mahsulotlarini ishlab chiqarish, qandolatchilik korxonalari qurish uchun 2 sotix yеr uchastkasi 162 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 4 июня
На аукционы и открытые торги было выставлено 667 лота. Также было реализовано 1 509 объекта со стартовой ценой 4,3 млрд сумов за 5,9 млрд сумов.
• Одноэтажное недвижимое имущество, принадлежащий территориальному управлению Ташкентской области Агентства по управлению государственными активами, расположенный в Бостанлыкском районе Ташкентской области, со стартовой ценой 552,1 млн сумов продано за 938,6 млн сумов.
• стартовая цена 909 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая Навоийскому государственному горно-технологическому университету, расположенная в городе Навоий Навоийской области, со стартовой арендной ставкой 27,8 млн сумов сдана в аренду за 149,9 млн сумов.
• стартовая цена 612 млн сум
• цена продажи 877 млн сум
• площадь земельного участка 0,7 га
• Земельный участок, расположенный в Бешарыкском районе Ферганской области, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 14,7 млн ​​сумов продан за 162 млн сумов для строительства кондитерских предприятий.