1-noyabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
510 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 61 mlrd so'm bo'lgan 331 ta lot 71,3 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 40,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 42,3 mlrd so‘m
• Toshkent viloyati O'rtachirchiq tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 30,4 mlrd so‘m bo‘lgan "Toshkent agrokimyohimoya hududiy aksiyadorlik jamiyati" AJ balansidagi markaziy baza 31,9 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narxi 27,2 mln so‘m
• sotilgan narxi 60,3 mln so‘m
• Qoraqalpog‘iston Respublikasi Chimboy tumanida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara narxi 3,9 mln so‘m bo‘lgan umumta'lim maktabi balansidagi bo‘sh turgan oshxona 34,7 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 183 ta
• sotilgan narxi 1,5 mlrd so‘m
• yer maydoni 14 ga
• Namangan viloyati Norin tumanidan boshlang‘ich narxi 89,3 mln so‘m bo‘lgan ko'p qavatli turar-joy binolari va majmualari qurish uchun 4 sotix yеr uchastkasi 98,3 mln so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narx 1,1 mlrd so'm
• sotilgan narx 2,9 mlrd so'm
• yer maydoni 103,1 ga
• soni 77 ta
• boshlang'ich narxi 17,7 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 23,6 mlrd so‘m
• Toshkent shahar Olmazor tumanidan boshlang'ich narxi 3 mlrd so‘m bo'lgan hovli uy 8,7 mlrd so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 1 ноября
На аукционы и открытые торги было выставлено 510 лота. Также было реализовано 331 объекта со стартовой ценой 61 млрд сумов за 71,3 млрд сумов.
• стартовая цена 40,2 млрд сум
• цена продажи 42,3 млрд сум
• стартовая цена 27,2 млн сум
• цена продажи 60,3 млн сум
• Пустующая столовая, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенная в Чимбойском районе Республики Каракалпакстан, со стартовой арендной ставкой 3,9 млн ​​сумов сдана в аренду за 34,7 млн сумов.
• площадь земельного участка 14 га
• Земельный участок, расположенный в Норинском районе Наманганской области, площадью 4 соток, со стартовой ценой 89,3 млн ​​сумов продан за 98,3 млн сумов для строительства многоэтажных жилых домов и комплексов.
• стартовая цена 17,7 млрд сум
• цена продажи 23,6 млрд сум
• Участок дома, расположенный в Алмазарском районе города Ташкента, со стартовой ценой 3 млрд ​​сумов продан за 8,7 млрд сумов.