2-oktabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
320 ta lot onlayn auksion savdolariga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 21,5 mlrd so'm bo'lgan 411 ta lot 44,2 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang'ich narxi 10,3 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 23,3 mlrd so‘m
Xorazm viloyati Urganch shahrida joylashgan boshlang'ich narxi 9,2 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi Xorazm viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi ma’muriy bino va binoda joylashgan inventarlar 19,8 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 125 ta
• sotilgan narxi 5,6 mlrd so‘m
Samarqand viloyati Samarqand shahrida joylashgan boshlang‘ich yillik ijara stavkasi 15,2 mln so‘m bo‘lgan umumiy o‘rta ta’lim maktabi balansidagi xona 175,1 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 227 ta
• boshlang'ich narxi 5,1 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 10,3 mlrd so‘m
• yer maydoni 9,9 ga
Toshkent shahar Mirzo Ulug‘bek tumanidan boshlang‘ich narxi 848,1 mln so‘m bo‘lgan ofis hamda savdo va maishiy xizmat ko‘rsatish binolari qurish uchun 2 sotix yеr uchastkasi 3,9 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang'ich narx 61 mln so'm
• sotilgan narx 67 mln so'm
• yer maydoni 14,8 ga
• boshlang'ich narxi 2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 2 mlrd so‘m
Qoraqalpog'iston Respublikasi Nukus shaharidan boshlang'ich narxi 241,4 mln so‘m bo'lgan ko‘p qavatli turar joydagi xonadon 253,5 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 2 октября
На аукционы и открытые торги было выставлено 320 лота. Также было реализовано 411 объекта со стартовой ценой 21,5 млрд сумов за 44,2 млрд сумов.
• Административное здание и инвентари находящиеся в здании, принадлежащие Хорезмскому территориальному управлению Центра по эффективному использованию государственных объектов, расположенное в городе Ургенч Хорезмской области, со стартовой ценой 9,2 млрд ​​сумов продано за 19,8 млрд сумов.
• Комната, принадлежащая общеобразовательной школе, расположенная в городе Самарканд Самаркандской области, со стартовой арендной ставкой 15,2 млн ​​сумов сдана в аренду за 175,1 млн сумов.
• количество 227
• стартовая цена 5,1 млрд сум
• цена продажи 10,3 млрд сум
• площадь земельного участка 9,9 га
• Земельный участок, расположенный в Мирзо Улугбекском районе города Ташкента, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 848,1 млн ​​сумов продан за 3,9 млрд сумов для строительства офисных зданий.
• стартовая цена 61 млн сум
• цена продажи 67 млн сум
• площадь земельного участка 14,8 га
• стартовая цена 2 млрд сум
• Квартира в многоэтажном доме, расположенная в городе Нукус Республики Каракалпакстан, со стартовой ценой 241,4 млн ​​сумов продан за 253,5 млн сумов.