25-dekabr sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
270 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 143,6 mlrd so'm bo'lgan 748 ta lot 162,3 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• boshlang‘ich narxi 117,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 125,2 mlrd so‘m
• Toshkent shahri, Yashnobod tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 66,3 mlrd so‘m bo‘lgan “O‘zavtosanoat-leasing” MCHJ ustav fondidagi 100 foiz davlat ulushi 69,6 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 15 ta
• boshlang‘ich narxi 99,6 mln so‘m
• sotilgan narxi 105,8 mln so‘m
• Toshkent shahri, Mirobod tumanidan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 25,5 mln so‘m bo‘lgan Turkiyaning iqtisodiyot va texnologiyalar universiteti filialining texnik maydoni qismi 28 mln so‘mga ijraga berildi.
• soni 71 ta
• boshlang'ich narxi 3,5 mlrd so‘m
• yer maydoni 53,4 ga
• Qashqadaryo viloyati, Shahrisabz tumanida  boshlang'ich narxi 26,3 mln so‘m bo‘lgan mehmonxonalar qurish uchun 2 sotix yеr uchastkasi 286,4 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 25 декабря
На аукционы и открытые торги было выставлено 270 лота. Также было реализовано 748 объекта со стартовой ценой 143,6 млрд сумов за 162,3 млрд сумов.
• стартовая цена 117,2 млрд сум
• цена продажи 125,2 млрд сум
• 100 процентная государственная доля, расположенная в Яшнабадском районе города Ташкента, принадлежащая ООО "Узавтосаноат-leasing", со стартовой ценой 66,3  млрд сумов продана за 69,6 млрд сумов.
• стартовая цена 99,6 млн сум
• цена продажи 105,8 млн сум
• Часть технической площади, принадлежащая филиалу Турецкого университета экономики и технологий, с первоначальной годовой арендной ставкой 25,5 млн ​​сумов в Мирабадском районе города Ташкента, сдана в аренду за 28 млн сумов.
• площадь земельного участка 53,4 га
• Земельный участок, расположенный в Шахрисабзком районе Кашкадарьинской области, площадью 2 сотки, со стартовой ценой 26,3 млн ​​сумов продан за 286,4 млн сумов для строительства гостиниц.